top of page

Sosyal Medyada Yıldızın Parlasın

Katılım Bedeli

400TL

Süre

5 gün

Eğitim Detayları

Adımız ve soyadımızla sosyal medyada var olmak,
alakasız hashtaglerle, saçma reels danslarıyla yeni takipçilere ulaşmaktan öte,
bize saygınlık ve müşteri kazandırmalı.
İnsanların güvenini tek atımlık hareketlerle kazanamayız.

Bunun için ciddi hazırlanmış bir plan ve stratejiye ihtiyacımız var.
Çünkü marka olmanın kısayolları yok.

Eğer ürün satmıyorsanız, influencer olma hayaliniz yoksa,
yalnızca uzman olduğunuz alanda takdir gören, sadık takipçiler kazanan, onları müşterilerine dönüştürmeyi başaran, güvenilen bir kişisel profil olmayı seçiyorsanız,
Sosyal Medyada Yıldızın Parlasın sizin için tasarlandı.

Eğitmen:

İlkim Kocamaz

İlkim Kocamaz

Medya profesyoneli, yazar ve marka iletişimcisi olan İlkim Kocamaz, İstanbul Üniversitesi, Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Marka İletişimi, Dijital Pazarlama, SEO-SEM ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri almıştır.

1998 yılında Joy FM’de yayıncı olarak başladığı medya kariyeri boyunca, Metro FM, Pal FM gibi bölgesel ve ulusal radyo istasyonlarında yayıncı, kreatif direktör ve genel yayın yönetmeni olarak çalışmış; Joy TV ve Kanal 13 adlı iki televizyon kanalının yayın yönetmeni olarak görev yapmıştır. Star gazetesi ve çeşitli dergilerde köşe yazarı; moda blogu Moda Motto ile de blogger olarak dijital dünyada uzun yıllar içerik ürettikten ve yirmi yılı aşkın medya deneyiminden sonra kendi işini yapmaya karar vermiştir.

2018’den beri yeni medya olarak tanımlanan sosyal medyada kişisel markalaşma, iletişim ve içerik pazarlaması üzerine online ve yüz yüze grup eğitimleri vermekte; online kişisel markalaşma konusunda bire bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

bottom of page