top of page

Instagram Grup Koçluk

Katılım Bedeli

500TL

Süre

2 Hafta

Eğitim Detayları

Profilin doğru düzenlemesinden öne çıkan kapaklarınıza, görsel içeriklerinizden yazılı içeriklerinize ve hashtaglere ve hikayelere kadar her konuda size yol arkadaşlığı ettiğim bir grup çalışması. Sosyal Medyada Yıldızın Parlasın eğitimindeki dersler ve koçluk çalışması bir arada!

Eğitmen:

İlkim Kocamaz

İlkim Kocamaz

Medya profesyoneli, yazar ve marka iletişimcisi olan İlkim Kocamaz, İstanbul Üniversitesi, Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Marka İletişimi, Dijital Pazarlama, SEO-SEM ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri almıştır.

1998 yılında Joy FM’de yayıncı olarak başladığı medya kariyeri boyunca, Metro FM, Pal FM gibi bölgesel ve ulusal radyo istasyonlarında yayıncı, kreatif direktör ve genel yayın yönetmeni olarak çalışmış; Joy TV ve Kanal 13 adlı iki televizyon kanalının yayın yönetmeni olarak görev yapmıştır. Star gazetesi ve çeşitli dergilerde köşe yazarı; moda blogu Moda Motto ile de blogger olarak dijital dünyada uzun yıllar içerik ürettikten ve yirmi yılı aşkın medya deneyiminden sonra kendi işini yapmaya karar vermiştir.

2018’den beri yeni medya olarak tanımlanan sosyal medyada kişisel markalaşma, iletişim ve içerik pazarlaması üzerine online ve yüz yüze grup eğitimleri vermekte; online kişisel markalaşma konusunda bire bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

bottom of page