top of page

Insta Hikayecilik Kampı

Katılım Bedeli

300TL

Süre

2 Hafta

Eğitim Detayları

Instagram Hikayeleri, kişisel marka hikayenizi paylaşarak takipçilerinizle bağ kurmanızı sağlayan bir araç. Bu aracı etkili kullanmayı öğrenerek sizi takip eden insanların sizi daha yakından tanımasını, sevmesini ve sizinle diyaloga geçmesini sağlayabilirsiniz. Hikayecilik nedir? Instagram'ın hikaye mantığı nasıl işler? Daha fazla DM dönüşü almak için hikayelerde neler paylaşmak gerekir? Her güne bir hikaye ödevinin olduğu bu grup çalışmasıyla keyifli vakit geçirirken, sessiz takipçilerinin seninle konuşmaya başladığını ve etkileşiminin arttığını fark edeceksin!

Eğitmen:

İlkim Kocamaz

İlkim Kocamaz

Medya profesyoneli, yazar ve marka iletişimcisi olan İlkim Kocamaz, İstanbul Üniversitesi, Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Marka İletişimi, Dijital Pazarlama, SEO-SEM ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri almıştır.

1998 yılında Joy FM’de yayıncı olarak başladığı medya kariyeri boyunca, Metro FM, Pal FM gibi bölgesel ve ulusal radyo istasyonlarında yayıncı, kreatif direktör ve genel yayın yönetmeni olarak çalışmış; Joy TV ve Kanal 13 adlı iki televizyon kanalının yayın yönetmeni olarak görev yapmıştır. Star gazetesi ve çeşitli dergilerde köşe yazarı; moda blogu Moda Motto ile de blogger olarak dijital dünyada uzun yıllar içerik ürettikten ve yirmi yılı aşkın medya deneyiminden sonra kendi işini yapmaya karar vermiştir.

2018’den beri yeni medya olarak tanımlanan sosyal medyada kişisel markalaşma, iletişim ve içerik pazarlaması üzerine online ve yüz yüze grup eğitimleri vermekte; online kişisel markalaşma konusunda bire bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

bottom of page